Nasıl Üretiyoruz ?


 • Tasarım, Grafik ve Klişe Aşaması

  Müşterilerimizden gelen ürün talepleri için öncelikli olarak tasarım ekibimiz çalışmaya başlar. Genç ve yenilikçi ekibimiz grafik tasarımının temel ilkeleri; denge, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık ve ritim ögelerini bütünsellik içinde harmanladığı çalışmayı müşteri onayına sunar.
  Onay verilen tasarım, klişe bölümüne teslim edilir. En gelişmiş makine ve ekipmanların kullanıldığı klişe bölümünde uzman personel gözetiminde sadece DUPONT® malzemeleri kullanılarak klişe üretimi tamamlanır.
 • Ekstrüzyon

  Klişe bölümünde yapılan çalışma ile uyumlu olarak, flexible ambalajın ilk aşaması olan ekstruzyon aşamasına geçilir. Granül halinde bulunan hammadde yüksek ısı ile eritilerek kullanım özelliklerine göre çeşitli ebat ve kalınlıklarda istenilen malzeme haline getirilir.


 • Baskı Aşaması

  Kullandığımız flekso baskı teknolojisiyle, tasarımın bobinler halindeki poşete transferi, silindirler üzerine yerleştirilen klişeler aracılığıyla yapılır. Bünyesinde 10 renkli flekso baskı makinası bulunan baskı bölümümüzde gıda ve sıvı ile temas eden ürünlerde laminasyon uygulaması yapılır..
 • Dilimleme ve Ebatlama

  Baskı aşaması biten ürün, kimyasal yapısının gerektirdiği sürede dinlenmeye alındıktan sonra gerek rulo gerekse tabaka halinde statik enerji önleme fonksiyonu olan tam otomatik makinalarda işleme alınır. Öncelikle hassaslığı mikronlarla ölçülecek şekilde ebatlama yapılır daha sonra ağız açma ve yapıştırma işlemlerinden geçen ürünler paketlemeye hazır hale getirilir.


 • Paketleme ve Nakliye

  Ürünler sipariş onay formunda verilen sayılara uygun şekilde paketlenir ve talep edilen palet türüne göre yerleştirilerek strech sarım makinalarında dış etkenlerle teması kesilecek şekilde sarılarak yurt içi veya yurtdışında gideceği yere sevk edilir.