GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI


 • GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

  Hem bizim hem sizin güvenliğiniz açısından gizliliğinin korunması son derece önemlidir. Bu politika kullanım koşulları ile birlikte tarafınızdan sunulacak bilgiler, tarafımızdan işlenecek bilgilerin korunmasına ilişkindir. Bu kapsamda lütfen “Kullanım Koşulları” nı ve aşağıda yer alan bilgileri dikkatlice okuyunuz.
  Aşağıda yer alan bilgilendirme, hüküm ve koşullar kişisel bilgilerin korunması fikri ve sınai haklar ve bunlara ilişkin yasal düzenlemelere tabidir.
  Tarafınıza ait bilgileri depolayabilir ve işleyebiliriz, bu bilgiler; tarafınızca sitede yer alan formların doldurulması, ileride talep edebileceğiniz hizmetlere ilişkin form doldurulması sizinle iletişime geçebilmemiz için göndermiş olduğumuz yazışma irtibat adresleri, siparişleriniz için girmiş olduğunuz bilgiler ve siteye giriş çıkış bilgileriniz konum bilgileriniz weblogs ve diğer iletişim bilgilerinden oluşmaktadır.
  Ayrıca bilgisayarınız ve IP adresiniz ,işletim sisteminiz ve tarayıcı tipinize ilişkin bilgileri reklamlarımız için toplayabiliriz. Aynı amaçla genel internet kullanımız ile ilgili olarak cookie kullanımıyla bilgi edinebiliriz. Bu durum sitenin geliştirilmesi ve daha kişisel hizmet sunabilmemiz için bize yardımcı olmaktadır.
  Siteyi kullanmanız halinde cookie kulanımına izin vermiş olmaktasınız. Siteyi kullanmak ve kişisel bilgilerinizi girmekle tarafınıza ait bilgilerin transfer depolama veya işlemeye tabi tutulacağını kabul etmiş olmaktasınız. Tarafınızca sunulacak bilgilerin yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca büyük bir gizlilikle korunacağını beyan ederiz. Ancak belirtmek isteriz ki internet kullanımı tamamen güvenli değildir,kişisel bilgilerinizin korunması için mümkün olan en yüksek çabayı göstermemize karşın tarafınızca girilen bilgilerin güvenliğini bu kapsamda garanti edememekteyiz, söz konusu bilgilerin girilmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Bilgilerinizi aldığımızda yetkisiz erişimlerin engellenmesi için çok sıkı tebbirler uygulanacağını belirtmek isteriz.